main-bg
Book Of RaJednoręki Bandyta 5 Bębnówhttps://book-of-ra-za-darmo.comPhoenix Sun
 • Phoenix Sun slot— omówienie najważniejszych cech gry hazardowej

 • Phoenix Sun slot— omówienie najważniejszych cech gry hazardowej

  Phoenix Sun to gra, której fabuła została oparta na starożytnych legendach o feniksie. Niektórzy wierzą, że to mitologiczne stworzenie może żyć przez tysiące lat, a potem spłonąć i odrodzić się na nowo z popiołów. Twórcy produkcji Phoenix Sun za darmo wykorzystali tę regułę — gdy uruchomi się bębny, otwierają się one na funkcję respins i pozwalają na wdrożenie większej liczby sposobów obstawiania gotówki. Linie wygrywające w grze przesuwają się między 3 a 6 rzędami wysokości i pozwalają na od 243 do 7776 opcji obstawiania. Każdy gracz ma szansę zebrania pięciu symboli Dzikiego Feniksa i przypatrywania się temu, jak płoną poszczególne bębny, a następnie skorzystania z dodatkowej rundy składającej się z ośmiu darmowych obrotów.

Informacja
 • Producent

  Quickspin

  Bębny

  5

  Linie wygrywające

  243

  Min. liczba żetonów na spin

  0.25

  Maks. liczba żetonów na spin

  100

  Symbol Scatter

  Egyptian Fantasy

  RTP

  96.08%

 • Zrzuty ekranu

Phoenix Sun slot — dlaczego warto zagrać w tę grę?

Odpowiedź na powyższe pytanie jest bardzo prosta, ponieważ głównym powodem, dla którego warto zagrać w tę grę, jest jej wykonanie oraz niezwykle wysoki procent zwrotu dokonanych inwestycji. Producent w widoczny sposób zadbał w tym przypadku o interesy swoich Klientów, co w zdecydowany sposób przemawia na korzyść opisywanej przez nas produkcji.

Jak grać w Phoenix Sun za darmo?

Jak grać w Phoenix Sun za darmo

Warto skupić się przede wszystkim na informacjach dotyczących kwestii wypłat uzyskanych z symboli kart (całkowita wartość pojedynczego zakładu to – 100). Gracze otrzymują gwarancję łatwego zapamiętywania wszelkich reguł, ponieważ wszystkie symbole są sobie równe.

Kiedy na początku gry widzisz ekran, powinieneś od razu zwrócić uwagę na dobrze płatne symbole. To właśnie one dają najwięcej możliwości. 2 posągi boga i skrzeczący żuk mogą tworzyć wygrywające kombinacje o różnej długości, które dają w wyniku te same nagrody (łączna wartość zakładu wynosi 100). Układ obrazów Kleopatry przynosi od 100 do 300 kredytów, podczas gdy kombinacja symboli faraona przyznaje nawet do 400 kredytów.

Symbole występujące w Phoenix Sun — gra warto uwagi każdego gracza

W Phoenix Sun występują pięknie zaprojektowane symbole. Podczas gry spotykamy między innymi grafiki przedstawiające:

 • posągi bogów
 • skrzeczące żuczki
 • faraona
 • symbole Wild
 • feniksa

Warto zwrócić uwagę, że symbole dostarczają naprawdę pozytywnych wrażeń estetycznych.

Funkcje występujące w grze Phoenix Sun

Na uwagę w tym przypadku zasługują przede wszystkim kwestie takie jak:

Funkcje występujące w grze Phoenix Sun
 1. Funkcja Phoenix Sun Rising Respin — oznacza ona, że dowolny symbol Phoenix Wild na wygrywającej linii zakładu pozwala na uruchomienie respina. Każda grafika Phoenix Wild powoduje usunięcie trzech losowo wybranych płytek z okładki nad siatką rolek 3×5 i wyzwala tak zwany respin, gdzie mamy do czynienia z rozszerzonym układem rolek. Gra będzie od tego momentu kontynuowana aż do chwili, gdy w wygranej kombinacji nie pojawi się więcej Phoenix Wilds lub nie zostaną wygrane darmowe spiny.
 2. Darmowe obroty — 8 całkowicie bezpłatnych spinów zostaje przyznane graczom za każdym razem, gdy w rundzie gry zostanie zebranych 5 symboli Dzikiego Feniksa.

Jeśli potrzebujesz większej liczby informacji, zachęcamy Cię do zapoznania się z treścią instrukcji obsługi opisywanego automatu.

Phoenix Sun za darmo w wersji na komputer i telefon

Warto również wiedzieć, iż gra Phoenix Sun slot jest propozycją zarówno na komputer stacjonarny, dzięki czemu gracze mogą cieszyć się ulubioną rozrywką w zaciszu własnego domu, jak i na urządzenia mobilne. Ta druga opcja ucieszy szczególnie tych, którzy dużą część swojego czasu spędzają np. w podróży.

Gry Phoenix Sun na pieniądze — czy warto tak grać?

Phoenix Sun pozwala także na grę z wykorzystaniem prawdziwej gotówki. Czy warto grać w ten sposób? Oczywiście, że tak! Procent zwrotu inwestycji w przypadku tej produkcji jest imponująco wysoki, co sprawia, że są bardzo duże szansę na to, że będziesz mógł cieszyć się z powodu osiągniętego poziomu satysfakcji.

Phoenix Sun — atuty i wady, o których należy wiedzieć

Phoenix Sun — atuty i wady, o których należy wiedzie

Jeśli chodzi o zalety gry hazardowej online o tytule Phoenix Sun, to sytuacja w tym przypadku prezentuje się w sposób następujący:

 1. Pięknie zaaranżowana linia tematyczna/fabularna
 2. Profesjonalnie zaprojektowana i wykonana szata graficzna
 3. Wysokie szanse na wygraną
 4. Możliwość grania na urządzeniach różnego typu

Wady gry naszym zdaniem skupiają się jedynie wokół tematu dotyczącego widma uzależnienia się od niej, które niestety ciąży na wszystkich grach tego typu. Zalecamy zatem bycie uważnym i nieuleganie silnym emocjom oraz podejmowanie jedynie przemyślanych decyzji.

Phoenix Sun slot — FAQ dla użytkowników

Co można powiedzieć na temat interfejsu Phoenix Sun?

Na pierwszy rzut oka interfejs gry może wydawać się skomplikowany. Warto jednak dać mu szansę. Mówiąc o podstawowych cechach, należy wspomnieć, iż darmowa gra na automatach składa się z 5 rolek, a każda z nich ma 6 komórek. Wśród nich tylko trzy są aktywne i odgrywają główną rolę w podstawowej wersji gry.

Jak prezentuje się kwestia zwycięskich linii w Phoenix Sun?

Jeśli chodzi o wygrywające linie, to nie występują one w darmowym automacie, ale 243 potencjalnie zwycięskie kombinacje z pewnością zadowolą użytkowników hojnymi nagrodami. Automat oferuje procent wypłaty w wysokości 96,08%.

 • Komentarze użytkowników
 • Charakterystyka
  • bonuse bonuse
   Autostart
  • bonuse bonuse
   Gra premiowa
  • bonuse bonuse
   Multiplayer
  • bonuse bonuse
   Free Spins
  • bonuse bonuse
   Jackpoty
  • bonuse bonuse
   Wild Symbol
Larry Sanchez
Larry Sanchez
Chief editor
07.11.2019
8.5 /10
Votes: 50
Graj na pieniądze!