main-bg
Book Of RaJednoręki Bandyta 5 Bębnówhttps://book-of-ra-za-darmo.comHalloween
 • Gra Halloween: graj za darmo tutaj

 • Gra Halloween: graj za darmo tutaj

  Gra Halloween to automat do gry, stworzony przez Microgaming. Jak sama nazwa wskazuje, motyw slotu nawiązuje do święta Halloween, którego głównym symbolem jest wydrążona i podświetlona od środka dynia. Poza tym większości z nas święto kojarzy się z czarownicami, trupimi czaszkami, wampirami i oczywiście słynną zabawą „Cukierek albo psikus”.

Informacja
 • Wydany

  2014

  Oprogramowanie

  Egt interactive

  Rolki

  5

  Linie wygrywające

  20

  Minimalny zakład

  £1

  Maksymalny zakład

  £1

NazwaHalloween OprogramowanieEgt Interactive
Typ slotaVideo Slot Rok uruchomienia2014
TematHalloween RTP96,04%
Przyjazny dla urządzeń mobilnychNie Gra bonusowaNie
Darmowe spinyTak Progresywny jackpotNie
MultyplikatorTak HazardNie
Symbol wildNie Symbol scatterNie
Opcja autouruchomieniaNie Typ linii wygrywającychDo regulowania
Bębnów5 Rządów3
Linie wygrywające20 Linie płacąceLeft To Right
W obie stronyNie Minimalna wartość monety w liniizł1
Maksymalna wartość monety w liniizł1 Minimalny poziom zakładu1
Maksymalny poziom zakładu20 Minzł20
Makszł400 Maksymalne wygrane20000 Monety

Microgaming, jak przystaje na jednego z największych deweloperów na rynku hazardowym, nie mógł ominąć swoją uwagą tak popularnego święta, jak Halloween i nie stworzyć slotu, którego symbole, tło, oprawa muzyczna i graficzna będą odzwierciedlać wszystkie podstawowe obyczaje tego popularnego na całym świecie święta.

Gry online Halloween zostały stworzone z myślą o graczach, którzy nie wyobrażają sobie życia bez mocnych emocji i dobrego humoru. Choć, jak wynika z Halloween opinie, mogą się spodobać również tym, którym na co dzień brakuje adrenaliny i niesamowitych przeżyć.

Maszyna hazardowa Halloween to pięciobębnowy slot z trzema rzędami i 20 liniami wypłat. Symbole na rolkach bezpośrednio nawiązują do święta Halloween, choć zobaczymy też na nich klasyczne symbole karciane. Nie zabrakło oczywiście tu symboli specjalnych, takich jak Scatter, Wild i Extra Wild. Halloween gry to także bonusowa runda free spinów z dwukrotnym mnożnikiem, gra ryzyko i cztery poziomy Progresywnego JackPot.

Gra Halloween – recenzja slotu

Niniejsza Halloween recenzja obejmuje ogólny opis zasad gry. Skupia się też na symbolach i ich wartości. Na końcu, zaś gracz zapozna się z warunkami rundy bonusowej „free spins”, gry ryzyka i progresywnego JackPot.

Zanim jednak gracz zabierze się do kręcenia bębnami, powinien określić linie wypłat, które będą uczestniczyć w grze oraz wysokość ogólnego zakładu. Do aktywowania linii służą przyciski, znajdują się po obu stronach bębnów – 1, 5, 10, 15 i 20 linii.

Zakład na jedną linię na slocie Halloween pl może wynosić 1,2, 5, 10, 20 monet. Aby ustalić wysokość zakładu i rozpocząć kręcenie bębnami, gracz powinien wcisnąć jeden z pięciu przycisków Bet\Start na panelu sterowania. Na każdym z przycisków widnieje wysokość ogólnego zakładu – od 1 do 400 monet.

Halloween gry – panel sterowania i opis przycisków

Gry o Halloween to standardowy zestaw przycisków, które służą do sterowania slotem, określania liczby linii aktywnych, wysokości zakładu i aktywowania spinów.

Panel sterowania slotu Halloween:

 • do wpłacania zakładu można wykorzystywać nie tylko przycisk „Bet”, lecz także literki na klawiaturze: C\1 moneta, V\2, B\5, N\10, M\20, które odpowiadają pięciu cyferkom Bet na panelu sterowania. Liczenie ogólnego zakładu i odpalenie rolek odbywa się automatycznie. Jak tylko gracz wciśnie spację na klawiaturze, zostaną aktywowane spiny zgodnie z parametrami, ustawionymi przez zawodnika;
 • Balance – stan konta gracza;
 • Last Win – kwota ostatniej wygranej. Po tym, jak na polu do gry pojawi się dowolny układ zwycięski, pod okienkiem Last Win pojawi się guzik Gamble, który uruchamia grę ryzyko;
 • Collect – przycisk, za pomocą którego gracz może przelać wygrane na swoje konto w grze.

Halloween gry – pozostałe przyciski:

 • guzik z wizerunkiem głośnika – wyłączenie\włączenie dźwięku;
 • przycisk z czterema strzałkami – tryb pełnoekranowy;
 • „i” – wyświetla na ekranie rozdział, zawierający informacje na temat bonusów i zwycięskich układów. Pamiętać warto o tym, że informacje zawarte w tabeli wypłat kształtują się z uwzględnieniem wysokości aktualnego zakładu gracza;
 • przycisk ze strzałkami w ruchu kołowym – uruchamia i zatrzymuje auto spiny;
 • przycisk Help udostępnia wgląd do informacji na temat zasad gry.

Na górze ekranu znajdują się cztery okienka z karcianymi symbolami. W każdym z tych okienek wyświetla się kwota wygranych, dotycząca każdego z czterech poziomów progresywnego JackPot. Poszczególny poziom odpowiada jednemu z karcianych kolorów.

Halloween online – symbole i ich wartość

Darmowe gry Halloween to symbole standardowe i symbole specjalne. Zwycięski układ to 3 i więcej jednakowych symboli standardowych, układające się od lewej do prawej strony. Układ o największej wartości na linii zaliczany jest do wygranych. Wyjątek stanowi symbol Scatter, który przynosi wygrane niezależnie od tego, w jakim miejscu na rolkach się pojawi.

Gracz, który gra na maksymalnych obrotach, czyli wpłacił zakład w wysokości 400 monet, może wygrać:

 • 3, 4, 5 wizerunków mężczyzny czy kobiety o ciemnych włosach – 500, 1000, 10 000 monet;
 • czarny kot czy nietoperze – 400, 1000, 4000;
 • pająk na pajęczynie lub kosz ze słodyczami – 300, 700, 3000;
 • symbole karciane J, Q, K, A – 100, 400, 2000.

Halloween gra – symbole specjalne

 • symbol kapelusz czarownicy i miotła – Wild Symbol. Zastępuje każdy symbol standardowy, uzupełniając zwycięskie układy. Wyjątek stanowią inne symbole specjalne. Ponadto Wild Symbol może tworzyć samodzielnie zwycięskie układy o następujących wartościach\przy max. zakładzie: trzy symbole – 1000 monet, cztery – 4000, pięć symboli – 20 000 monet;
 • wydrążona dynia – Extra Wild. Może się pojawić tylko na piątym bębnie. Zastępuje wszystkie symbole, oprócz Scatter. Zamienia wszystkie symbole karciane w Wild;
 • mistyczna księga – Scatter. Symbol księgi może się pojawić tylko na 2,3,4 bębnach. Automatycznie uruchamia rundę darmowych spinów, podczas których wygrane powiększają się dwukrotnie. Na dodatek, układ składający się z trzech ksiąg daruje graczowi 800 monet\maksymalny zakład.

Gra Halloween – oferta bonusowa

Slot Halloween pl oferuje niesamowitą gratkę dla graczy. Na ofertę bonusową slotu Halloween składa się: ryzyko gra, runda free spinów i progresywny JackPot.

Bonusy Halloween

 1. Ryzyko gra. Po każdym spinie, po którym na polu pojawi się zwycięski układ, gracz może podwoić swoje wygrane w grze ryzyko. Aby ją uruchomić, należy wcisnąć Gamble. Podczas ryzyko gry, gracz zgaduje kolor karty. Jeżeli zgadnie, wygrywa, a jak nie, to kwota wygranych za ostatni spin, znika.
 2. Gra bonusowa JackPot Cards, która zostaje uruchomiona losowo. Po jej uruchomieniu na ekranie pojawia się 12 kart zakrytych. Gracz je odkrywa, jeżeli się ułoży układ, składający się z trzech kart w jednakowym kolorze, zawodnik wygrywa odpowiedni JackPot, składający się z 4 poziomów:
  • 1 poziom – trefl (najmniejszy JackPot);
  • 2 poziom – karo;
  • 3 poziom – kier;
  • 4 poziom – pik.

  Wygrane zwiększają się w ciągu gry, gdyż jest to progresywny JackPot.

  1. Darmowe free spiny. Jak tylko na bębnach pojawią się trzy Scattery, aktywowana jest runda free spinów – 10 darmowych kręceń. Bębny kręcą się automatycznie i zatrzymują się tylko po zakończeniu freespinów. Monety, które gracz wygra podczas freespinów powiększają się dwukrotnie. Po pojawieniu się kolejnych trzech symboli rozpraszania, zawodnik ponownie dostaje 10 darmowych kręceń.

  Halloween online to zawsze mega przeżycia i duże wygrane!

 • Komentarze użytkowników
 • Charakterystyka
  • bonuse bonuse
   Autostart
  • bonuse bonuse
   Gra premiowa
  • bonuse bonuse
   Multiplayer
  • bonuse bonuse
   Free Spins
  • bonuse bonuse
   Jackpoty
  • bonuse bonuse
   Wild Symbol
Larry Sanchez
Larry Sanchez
Chief editor
02.07.2021
9.1 /10
Votes: 61
Graj na pieniądze