main-bg
Book Of RaJednoręki Bandyta 5 Bębnówhttps://book-of-ra-za-darmo.comGold rush
 • Gold rush gra, czyli pionierskie życie w dobie internetu

 • Gold rush gra, czyli pionierskie życie w dobie internetu

  Mało który z graczy wie, że gra gold rush została stworzona w Polsce, całkiem niedawno, bo w roku 2017, przez zespół doskonałych specjalistów skupionych w firmie Code Horizon. Razem z pomysłodawcami tej maszyny możemy trafić na dzikie tereny Alaski, dokąd kiedyś udawały się rzesze ludzi spragnionych stania się milionerami z dnia na dzień.

  Choć gra nie ma za bardzo rozbudowanej warstwy storytellingowej, to i tak gracze bardzo sobie ją chwalą. To, co niezwykle sobie gracze cenią to możliwość jakby ,,kierowania’’ swoją postacią – poszukiwaczem złota rzuconym na nieprzyjazne tereny Alaski.

  Zadaniem graczy jest użytkowanie działek przygotowanych z myślą o wydobywcach czy innymi słowy poszukiwaczach złota. Każdy ma za zadanie znalezienie i magazynowanie drogocennego surowego kruszcu.

  Gracze naprawdę mogą w czasie grania stać się poszukiwaczami złota z krwi i kości i poczuć jak wyglądała ich codzienność. Począwszy od płukania piachu w poszukiwaniu grudek złota, na przewożeniu znalezionego towaru aż do spotkania ze specami tak jak na przykład z kowalem, który może pomóc ,,przerobić’’ (czy też przetopić) złoto.

  Gracze nigdy nie wiedzą, do której części Alaski trafią czy w jak bardzo niekorzystnych warunkach atmosferycznych przyjdzie im pracować. I jak będzie się zachowywał sprzęt wydobywczy, który ma nam pomagać, a nie utrudniać w czasie przesiewów. Warto dodać, że maszyny nie tylko ,,źle’’ reagują na złą pogodę. Ba, lubią się ni stąd ni zowąd zepsuć, a wówczas musimy czym prędzej je sami naprawiać lub szukać pomocy… w mieście.

  Zanim na dobre wyruszysz na Alaskę z gold rush slot

  Polskie studio postarało się by gracze mogli korzystać nie tylko z wymyślonej fabuły, ale i z dokładnie sprawdzonych źródeł historycznych, na których opiera się ta maszyna online. Zatem gracze mają do dyspozycji cztery różne lokalizacje, w których mogą się znaleźć na terenie mroźnej Alaski.

Dodatkowe informacje
 • Wydany

  2016

  Oprogramowanie

  Playson

  Rolki

  5

  Linie wygrywające

  9

  Minimalny zakład

  0.27 na linię

  Maksymalny zakład

  45 na linię

  RTP

  96%

 • Zrzuty ekranu

Gold rush: the game, czyli czym rządzi się ta maszyna hazardowa?

Twórcy gold rush gra wyposażyli slot w dwa tryby, dzięki czemu Ci, którzy stawiają pierwsze kroki w świecie poszukiwaczy złota, nie poczują się zagubieni (tryb tutorial). Dla osób, które miały okazję dobrze poznać maszynę (na przykład grając na naszej darmowej wersji) mogę wejść w tak zwany free mode, gdzie do woli będą korzystać z potencjału maszyny i stawianych przez nią wyzwań. Wielu graczy podkreśla to, że gra jest niezwykle klimatyczna, z piękną oprawą graficzną, a także muzyczną oraz efektami dźwiękowymi. To, z czym się zmagają gracze jest niezwykle ekscytujące i bazuje na prawdziwych wydarzeniach czy faktach wziętych z życia i doświadczeń poszukiwaczy złota na Alasce. Może to być jak na przykład akcja z autem, które już dalej nie ,,udźwignie’’ i nagle staje, a gracz musi się skupić na tym, w jaki sposób szybko podjąć decyzję z tym co ma robić dalej. To, że gracze muszą ciągle ,,główkować’’ powoduje, że nie jest to stricte maszyna slotowa tylko coś więcej. Dlatego tak wielu graczy chwali sobie granie na niej jako nie tylko rozrywkę, ale że daje ona możliwość rozwiązywania problemów. Kolejno by grać, iść do przodu no i wygrywać trzeba działać i być aktywnym. Jeśli gracz chce wziąć czynny udział w poszukiwaniach złota to musi… najpierw zaciągnąć pożyczkę w banku by następnie móc kupić wymarzoną (lub taką, na która ma oko, że przyniesie mu górę złota). Do tego gracz sam musi dobrać osprzęt do wydobycia i obróbki. Wielu graczom podoba się strona wizualna gold rush: the game. Podkreślają, że jest niezwykle dopracowana jak na przykład różny świat czterech parceli, kopalni czy miasteczka. Gold rush slot szybko się graczom nie potrafi znudzić, gdyż możemy poszukiwać złota na przeróżne sposoby. A to jest wielkim atutem tego slotu. Aby naprawdę czerpać radość z gry na gold rush slot gracze oprócz opanowania techniki samej struktury gry muszą też opanować pracę na klawiszach, które odpowiadają za pracę auta, wydobywarki złota czy koparki. Należy podkreślić z całą pewnością, że każda z czynności, którą podejmuje gracz jest połączona z jednej strony z dokonaniem przez niego wyboru, a z drugiej z opanowaniem całej techniki szybkości operowania konkretnymi narzędziami rodem ze świata poszukiwaczy złota. Są to sytuacje dziejące się symultanicznie, które dzieją się równocześnie. Jak to może mieć miejsce na przykład z jednoczesną wymianą filtrów w aucie do przewozu złota do miasta do kowala, podłączaniem niezbędnych kabli czy wybieraniem odpowiednich guzików).

Jak wygląda gra gold rush w praktyce?

Gracz po ,,zdobyciu’’ upragnionego kawałka ziemi i zakupie niezbędnego sprzętu (a to wszystko odbywa się po zaciągnięciu odpowiedniego kredytu w banku) zabiera się do ładowania przy pomocy koparki partii ziemi, które zaczyna płukać wodą w celu ,,wyłapania’’ drogocennego kruszcu. Dalej oczyszczony ,,złoty materiał’’ trafia do seperatora magnetytu (o tak tutaj gracze poznają prawdziwe tajniki wydobywcze rodem z Alaski). To co dalej wypuści ta niezwykle pomocna maszyna, gracz, czyli poszukiwać złota sam musi oczyścić przy pomocy sit. Oczywiście ilu poszukiwaczy (graczy) tyle jest sposobów czy pomysłów na to jak najlepiej i najefektywniej dotrzeć do złota i nabić sobie kasę. A to co zostaje z przesiewu należy powolutku wydobywać ręką z dna sita. To, przy pomocy czego płuczemy musi mieć konkretne źródło zasilania, a ono jak i wiele innych rzeczy lubi się psuć w trudnym klimacie Alaski. A żeby tego było mało to każda maszyna ta musi być oczywiście podłączona do zasilania by mogła działać… To wszystko, już sprawnie musi zostać zanurzone w lodowatej wodzie… Dlatego już teraz podpowiadamy (a mamy niemałe doświadczenie w graniu na gold rush: the game) – biorąc kredyt w banku na parcelę i sprzętami, pamiętajmy o generatorze, który może nie raz uratować naszą skórę i pracę, w którą gracz włożył z całą pewnością dużo wysiłku i serca. Gold rush slot mój doskonale zostać przygotowany i dopracowany niemalże w każdym szczególe gdyż Code Horizon otworzyło zbiórkę na ten cel w internecie na platformie Kickstarter. Graczy bardzo chętnie ,,dorzucali’’ swoje trzy grosze. A my zapraszamy na naszą stronę, gdzie poznacie tajniki slotu w darmowej wersji!
 • Komentarze użytkowników
 • Charakterystyka
  • bonuse bonuse
   Autostart
  • bonuse bonuse
   Gra premiowa
  • bonuse bonuse
   Multiplayer
  • bonuse bonuse
   Free Spins
  • bonuse bonuse
   Jackpoty
  • bonuse bonuse
   Wild Symbol
Larry Sanchez
Larry Sanchez
Chief editor
19.01.2021
7.7 /10
Votes: 37
Graj na pieniądze