main-bg
Book Of RaAutomaty do Gierhttps://book-of-ra-za-darmo.comBingo
 • Bingo gra to Twoja przepustka do krainy radości

 • Bingo gra to Twoja przepustka do krainy radości

  Czy czasami nie masz ochoty na chwilowe oderwanie się od życia? Prawdopodobnie gra w gra w bingo może nie kojarzyć Ci się z czymś wartym uwagi, ale… odkąd bingo ,,przeniosło’’ się do świata wirtualnego, to od nowa stało się grą, w której odnajdują radość i możliwość dodatkowych zarobków, gracze rozsiani po całym świecie (także tym wirtualnym).

Dodatkowe informacje
 • Wydany

  2016

  Oprogramowanie

  Aristocrat

  Rolki

  0

  Linie wygrywające

  5

  Minimalny zakład

  0.1 na linię

  Maksymalny zakład

  100 na linię

 • Zrzuty ekranu

Bingo zasady, czyli jak w to się gra w świecie wirtualnym?

Bingo rozgrywane w sieci rządzi się swoimi zasadami. I to mocny jego punkt, bo nie wszyscy gracze cenią sobie ,,współzawodnictwo’’ na sali (jak to miało miejsce w tradycyjnym kasynie), tylko cenią sobie granie w zaciszu domowym lub tam, gdzie mają na to ochotę, i kiedy maja na to ochotę (to także jest niezwykle istotny aspekt całej wirtualnej możliwości grania i wygrywania). Gra bingo rozgrywana online jest znacznie szybsza i wydaje się kierować prostszymi zasadami niż ta wywodząca się z salonów czy kasyn.

W kasynach online mamy dostęp do większej animowości, a to przekłada się na większą satysfakcję i skupienie na samej grze i możliwościach wysokich wygranych. Gracze wybierają jeden z pokoi, w których rozgrywane są partie bingo. Następnie dobierają względem swoich możliwości czy umiejętności ilość kart, które pragną rozrywać (najlepsi gracze potrafią na raz grać nawet 30 kartami równocześnie!). I można startować.

Zasady gry w bingo są niezwykle proste. Mamy kilka możliwości obstawiania i wygrywania. Są to ustawienia na linie, gdy gracz zaznacza wszystkie pięć liczb z poziomu linii karty, dwie linie, gdy zaznaczamy wszystkie liczby na poziomie linii karty lub tak zwany full house, który przynosi najwyższe wygrane i polega na zaznaczeniu wszystkich liczb na karcie w jak najszybszym czasie.

Co warto wiedzieć o gra bingo by jak najwięcej wygrywać?

Kasyna wirtualne tak jak i te stacjonarne rządzą się swoimi prawami i dlatego zaczynając rozgrywki w gra bingo, gracze muszą się liczyć z grą początkową bazująca na pojedynczej linii, by kolejno przejść na dwie linie i czekać na full house (całe wypełnienie karty). Oczywiście dla wprawionych graczy w bingo, znajdą się i takie miejsca online, w których z miejsca się przechodzi do opcji full house, ale reguła jest stopniowe budowanie napięcia poprzez trzy poziomy gry.

Jak grać w bingo?

Dla wielu graczy niezwykle ważną funkcją w grze w bingo jest opcja auto daub, która umożliwia automatyczne zaznaczanie wylosowanych liczb (to może naprawdę się sprawdzić, gdy nabierzemy wprawy i będziemy grać na większej ilości kart jednocześnie, co może nam przynieść niemałą fortunę). Niektórzy gracze wybierają tą opcję, gdyż w czasie rozgrywek bingo gra potrzebują mieć wolne ręce by grać na przykład na swoim ulubionym jednorękim bandycie w tym samym czasie, co w bingo online (tak, tak jest to możliwe).

Bingo rozrywane w sieci dzielimy na cztery kategorie: zawierające odpowiednio 75, 80 lub 90 kulek lub mini bingo.

Najbardziej popularnym rodzajem gry bingo rozrywanym w sieci jest ten zawierający 90 kul (,,90-ball bingo’’). Karta do gry, którą dysponuje gracz zawiera 15 numerów rozłożonych w trzech rzędach, po pięć na każdym z nich. Karta może składać się z aż sześciu części. Każda z liczb na karcie występuje tylko raz! To oznacza, że nigdy nie występuje podwójnie. Numery występujące na karcie są od 1 do 90. Wygrywa osoba, która jako pierwsza zaznaczy linię lub dwie lub będzie miała szczęście i trafi full house (czyli zaznaczy całą kartę!).

Z kolei gra w bingo polegająca na rozgrywaniu 75 kul (,,75-ball bingo”). Karta służąca do tej opcji rozrywek w bingo ma sekcję podzielna na 75 kul, które rozłożone są według następującego klucza: od 1 do 15 są w kolumnie B, kolejno od 16 do 30 w kolumnie I, od 31 do 45 w kolumnie N, od 46 do 60 w kolumnie G oraz od 61 do 75 znajdują się w kolumnie O. Gracze, którzy pierwsi zaznaczą pięć cyfr w rzędzie lub w kolumnie lub po przekątnej, wygrywają daną partię.

Kolejną bardzo popularną wśród graczy online wersją bingo gra jest gra na 80 kul (,,80-ball bingo’’). Karty do gry w tej odmianie bingo są kwadratowe (4 na 4). By pomóc graczom w lepszym ,,wychwyceniu’’ padających numerów dodano elementy kolorystyczne. Tak więc każdy rząd cyfr na karcie jest utrzymany w innym kolorze. Podział numerów jest usystematyzowany według schematu: od 1 do 20, od 21 do 40, od 41 do 60 oraz od 61 do 80.

Nowością, w którą przepadają grać osoby, które mają naprawdę niewiele czasu jest wersja mini bingo. Polega ona na graniu tylko i wyłącznie 30 kulami (inaczej zwane ,,30-ball bingo’’).

W więc jest dużo opcji i możliwości grania na różne sposoby. Jeśli nie wiesz, która wersja bingo jest dla Ciebie najlepsza, to zapraszamy na naszą www, na której za darmo możesz wypróbować różne formy i warianty gry bingo.

Co jeszcze dodatkowego, ekstra oferuje bingo gra?

Jeśli lubisz móc skoncentrować się na grze, ale brakuje Ci innych osób, dzięki którym możesz poczuć adrenalinę i większość chęć do współzawodnictwa, gra bingo w wersji online ma dla graczy czat, na którym w wolnej chwili gracze dodatkowo mogą szukać rozrywki. Stanowi on kolejne miejsce do zarabiania pieniędzy grając w inne gry typu zdrapka.

Jeśli nie masz jeszcze przekonania czy gry bingo są odpowiednią rozrywką dla Ciebie, to na naszej stronie możesz zupełnie za darmo sprawdzić ,,co piszczy w trawie”. Zobacz czy czujesz dreszczyk emocji związany z obstawianiem numerów i zapełnianiem swojej karty by być najszybszym spośród innych graczy online.

Zapewne dynamika bingo gra jest zupełnie inna niż granie na ulubionych slotach dostępnych w sieci. Ale chyba naprawdę warto od czasu do czasu poszukać nowej formy rozrywki, dzięki której można doskonale zrelaksować się i wygrać niemałe pieniądze. Do tego współzawodnictwo i garnie na czas z innymi powoduje, że możemy poczuć się wreszcie najlepsi i docenieni.

Uwierz z nami w swojej szczęście i zacznij grać w gra bingo na naszym portalu za darmo!

 • Komentarze użytkowników
 • Charakterystyka
  • bonuse bonuse
   Autostart
  • bonuse bonuse
   Gra premiowa
  • bonuse bonuse
   Multiplayer
  • bonuse bonuse
   Free Spins
  • bonuse bonuse
   Jackpoty
  • bonuse bonuse
   Wild Symbol
Larry Sanchez
Larry Sanchez
Chief editor
19.01.2021
8.9 /10
Votes: 56
Graj na pieniądze