main-bg
Book Of RaAutomaty do Gierhttps://book-of-ra-za-darmo.comNovomatic

Profesor gra w Novomatic technologies

W roku 1980 na terenie Austrii powstała firma tworząca Novomatic gry. Jednym z jej założycieli jest profesor Johann Graf. Doskonale zarządzana firma producencka oprócz tego, że przynosi wysokie dywidendy to także tworzy kultowe wśród graczy tytuły gier, m.in.: Book of Ra, Sizzling Hot., Lucky Lady’s Charm, Mega Joker czy Power Stars.

Firma zaczynała swoją przygodę z hazardem od tworzenia iście profesjonalnego oprogramowania na potrzeby sieci kasyn stacjonarnych. Po kolei przechodziła w coraz większy wachlarz z oferty produktów online. Do dzisiaj oferuje sprzęty i oprogramowanie do prowadzenia profesjonalnych, stacjonarnych kasyn głównie na terenie Unii Europejskiej, jak i Azji.

Novomatic online zaczynał od opracowywania oprogramowania na potrzeby innych firm (kasyn).

Na dzień dzisiejszy firma ma swoje siedzimy w 50 krajach i zatrudnia ponad 20 tysięcy osób. Od roku 2011, czyli od fuzji z Greentube firma doskonale rozwija się również w wirtualnym świecie.

Najlepsze gry Novomatic to…

Zazwyczaj to sami gracze wybierają kultowe według nich tytuły. Tak tez rzecz ma się z trzema tytułami z Novomatic casinos. Są to Ultra Hot, Sizzling Hot oraz Book of Ra.

Ultra Hot to typowa, tak uwielbiana przez graczy owocówka rozgrywana na trzech bębnach. W oprawie doskonałej grafiki wykonanej w technice 3D wciąga i powoduje, że myślami jesteśmy daleko od codziennych trosk.

Sizzling Hot zaś to prawdziwie klasyczna wersja jednorękiego bandyty przeniesiona z wielkim sukcesem do wirtualnej rzeczywistości. To połączenie owoców i szczęśliwych siódemek na rolkach może przynieść tylko radość i wytchnienie każdemu z graczy, który szuka nieskomplikowanej maszyny służącej do przedniej zabawy. Do tego pięć bębnów i pięć linii wygrywających tworzy doskonały klimat do wygrywania.

Book of Ra to prawdopodobnie najpopularniejszy slot na świcie! Ta maszyna to istna gratka dla wszystkich miłośników przygód i historii starożytnego Egiptu. Ta gra wideo operująca na pięciu bębnach (choć czasem można ,,otrzymać’’ jeden w bonusie) powoduje prawdziwy dreszcz emocji dzięki szerokim opcjom bonusowym czekającym na graczy (jak np. po wytypowaniu trzech tytułowych ksiąg można rozegrać aż 10 gier za darmo!). Gra spotkała się z tak wielkim sukcesem, że Novomatic technologies postnowiło wydac jej kolejne ulepszone edycje – Book of Ra Delux (druga edycja) oraz Book of Ra 6 (trzecia odsłona). Każda z tych części odniosła spektakularny sukces.

Novomatic slots to 90 wspaniałych tytułów

Zaczynając swoją ,,hazardową’’ przygodę Novomatic był odpowiedzialny za stawianie naziemnych automatów do gry w tradycyjnych kasynach. Może właśnie stąd płynie mądrość twórców Novomatic online, że zaczynali jeszcze w ,,starych’’ czasach i odpowiednio mogli reagować na migrację do wirtualnego świata.

To, za co cenią gracze najlepsze gry Novomatic to nie tylko jakość, ale i o radość płynącą z możliwości rozgrywania prawdziwych batalii na maszynach slotowych (czy wyzwań w postaci wyborów nie tak często spotykanych w slotach o prostych mechanizmach). Gracze uwielbiają to, czym zasypuje je firma, czyli bonusami (np. w postaci symboli wild czy darmowych obrotów)

Droga do sukcesu Novomatic technologies

Od kasyn stacjonarnych po internetowe, od typowych jędnorekich bandytów po ,,migracje’’ slotów w wirtualną rzeczywistość, wszystko to, co wychodzi od Novomatic wiąże się z wielkim sukcesem zarówno finansowym, jak i uznaniem wśród graczy. Do tego profilaktyka i dbałość w sferze ochrony przed uzaleznieniem od gry powoduje, że jest ona niezwykle szanowaną instytucją wśród wielkich graczy tworzących świat hazardu online.

Zagraj!